Zapraszamy do udziału w 40-godzinnym szkoleniu "Warsztat - Podstawy Mediacji"  NOWE TERMINY (!) 29 września - 15 października 2017 (2 zjazdy).

Ponieważ każdemu dajemy możliwość stworzenia indywidualnej ścieżki w rozbudowywaniu swojej wiedzy, kompetencji i umiejętności w skutecznym zarządzaniu sytuacjami konfliktowymi w różnych dziedzinach życia, jest to idealny początek.
W przypadku zainteresowania organizujemy kursy specjalistyczne.


Kończąc Warsztat - Podstawy Mediacji (40 godzin zegarowych, realizowanych w dwóch zjazdach) jego uczestnicy:

  • będą myśleć strategicznie i konstruktywnie w sytuacjach konfliktowych
  • zyskają wiedzę nt. konfliktu i jego dynamiki
  • poznają, opanują i będą potrafili zastosować procedurę mediacji
  • przećwiczą i będą potrafili korzystać z różnych technik mediacyjnych i komunikacyjnych
  • będą świadomi swojego potencjału i ograniczeń w roli mediatora
  • zyskają wiedzę dotyczącą umocowania prawnego mediacji
  • będą skuteczniejsi w rozwiązywaniu konfliktów w życiu i swoim miejscu pracy

Szkolenie prowadzone jest metodami aktywnymi (w formie warsztatowej). Wykorzystujemy ćwiczenia, gry symulacyjne, dyskusje, pracę w małych grupach, analizę własnych zachowań, dzielenie się doświadczeniami oraz mini wykłady. Szkolenie budowane jest w oparciu o wiedzę teoretyczną oraz praktyczne doświadczenia prowadzących.

Terminy

29 września - 1 października 2017 Podstawy Mediacji – zjazd 1
13 - 15 października 2017 Podstawy Mediacji – zjazd 2

Miejsce
Wszystkie szkolenia będą się odbywały w siedzibie Mediatorzy.pl, przy ulicy Wspólnej 54a lok 10. w Warszawie.

Cena szkolenia

Do 10 września 2017: 1090 zł. (Cena zawiera VAT).
Od 10 do 25 września 2017: 1190 zł. (Cena zawiera VAT).
Przy zgłoszeniu wspólnym dwóch lub więcej osób - 100 zł rabatu na osobę

Zgłoszenia: Aby zgłosić się na szkolenie należy przesłać poniższy formularz na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem: Warsztat - Podstawy Mediacji oraz wpłacić zaliczkę w wysokości 300 zł na konto bankowe firmy: Mediatorzy.pl Sp. z o.o. Volkswagen Bank Polska 07 2130 0004 2001 0455 1719 0001. (W przypadku rezygnacji ze szkolenia przez uczestnika zaliczka nie jest zwracana).

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany daty szkolenia w przypadku zgłoszenia mniej niż 10 osób.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: tel. 660 439 500 oraz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  


Prowadzący

Robert Boch

Mediator, konsultant i trener. Pracuje nad rozwojem komunikacji oraz zajmuje się rozwiązywaniem konfliktów od końca lat 90-tych. Wiceprezes Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych i członek Szwedzkiego Forum Mediacji. Absolwent Media & Communication na uniwersytecie w Goeteborgu, tam też podyplomowo studiował Rozwiązywanie Konfliktów. W Polsce pracuje od 2005 roku prowadząc mediacje i szkolenia dla osób prywatnych, organizacji i firm. Autor wielu publikacji na temat mediacji i rozwiązywania konfliktów. W wolnych chwilach komponuje muzykę i gra na gitarze, maluje, fotografuje i pisze, bo lubi różne formy sztuki.

Agnieszka Olszewska

Politolożka, mediatorka, trenerka psychoedukacji. Absolwentka Podyplomowego Studium Terapii i Treningu Grupowego na UW, od 2008 roku szkoli się w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej. Od 2003 roku zawodowo zajmuje się mediacją, specjalizując się  w mediacji rodzinnej, wielokulturowej i karnej.  Prywatnie mama Zuzanny i Tymona.

Konrad Sobczyk

Mediator, trener, superwizor mediacji.   Mediacją zajmuje się od 2000 r. Ukończył dwuletnią szkołę mediacji (zgodną z wytycznymi Europejskiej Karty ds. Prowadzenia Mediacji) w Berlińskim Instytucie Mediacji oraz Szkołę Trenerów Mediacji Rodzinnej. Prezes oraz rekomendowany mediator i trener Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych. Absolwent szkolenia dla superwizorów mediacji prowadzonego przez niemieckich superwizorów mediacji Juttę Lack-Strecker i Petera Kunkela. Mediator w projekcie “Mediacja w międzynarodowych konfliktach dotyczących opieki nad dziećmi” MiKK e.V. Ulubionym słowem w mediacji jest „fehlerfreundlich” czyli zgoda na niedoskonałość, na poszukiwanie i błądzenie oraz szukanie rozwiązań i pomysłów odpowiadających uczuciu bycia w zgodzie z sobą, a nie dobrych czy złych.

 

Aktualności

Robert Boch w TVP2 - Pytanie na śniadanie
Z okazji Międzynarodowego Dnia Mediacji Robert Boch odpowiadał na pytanie: Kim jest mediator? Opis programu: W Polsce coraz częściej ludzie korzystają z pomocy mediatorów. Coraz częściej sami szukają kontaktu z nimi, nie czekając na propozycję np. od adwokata. Kim jest mediator i w jakich...
Czytaj dalej

Mediacje rodzinne - ksiązka Agaty Gójskiej
Miło nam donieść, że Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego wznowiły książkę Agaty Gójskiej nt mediacji rodzinnych. Książka jest już w sprzedaży! Mediacje rodzinne - Agata Gójska. Książka dotyczy mediacji w sprawach rodzinnych, w szczególności związanych z rozwodem. Prezentuje wiedzę teoretyczną...
Czytaj dalej

Lepszy rodzic - warsztaty
Dbamy o wszelkiego rodzaju rozwój. Dlatego polecamy warsztaty, które będą się odbywać w naszej siedzibie. Nine to five - jesteś profesjonalistą, 24 h na dobę - rodzicem.Potraktuj tę rolę równie profesjonalnie.Zapraszam na II cześć cyklu warsztatów “Lepszy Rodzic” .Wejdź w buty swego dziecka,...
Czytaj dalej

Sytuacje transgraniczne - Kampania UE
Rusza unijna kampania, która ma na celu podniesienie świadomości na temat dostępnej pomocy i obowiązujących przepisów w przypadku, gdy międzynarodowe pary decydują się na separację lub rozwód. Więcej informacji na stronie: ec.europa.eu/polska/news/140415_dzieci_pl.htm Filmy: Prawo do opieki i...
Czytaj dalej

Zapraszamy na szkolenia w 2017
Trwa rekrutacja na nowe szkolenia przygotowujące do roli mediatora rodzinnego. Serdecznie zapraszamy do udziału! Szkolenie specjalizacyjne - "Mediator Rodzinny II"  
Czytaj dalej

Wywiad z Agatą Gójską
Z okazji Międzynarodowego Dnia Mediacji, o rozpowszechnieniu, barierach i kierunkach dalszego rozwoju mediacji w wywiadzie z Agatą Gójską w Mediatorzy.pl rozmawia Ewa  Albińska, Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Polecamy!
Czytaj dalej